Lidské vlasy k prodloužení- REMY- Micro ring- středně hnědé- 55cm

Lidské vlasy k prodloužení- REMY- Micro ring- středně hnědé- 55cm

100% lidské vlasy REMY Evropského typu

Odstín: 4 středně hnědá

20 pramenů

Micro Ring je velmi jednoduchou,šetrnou a nenápadnou metodou prodlužování vlasů.

Tato metoda je velmi rozšířená a oblíbená pro svou nenáročnou, zato efektivní aplikaci.

Více informací


439 Kč

Dostupnost: skladem

Metoda micro ring je naprosto šetrná k vlasům má malé spoje a vlasy se snadno nasazují i sundávají,ale zároveň pevně drží.

Micro ring je metoda používaná tzv. "za studena" a bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku a jeho opětovném otevření při posunutí pramínku.

Tato metoda je velmi rychlý a šetrný způsob prodloužení a zhuštění Vašich vlasů, které vypadají po prodloužení naprosto přirozeně a zdravě.

Prameny vlasů jsou již s ringy (kolečka) a s provlékacím očkem pro snadné a rychlé nasazení. Pro tyto vlasy micro ring již není třeba dalšího příslušenství. Jsou ihned připraveny k prodloužení vlasů.


 

 

Struktura těchto vlasů je rovná.

Naše vlasy jsou velmi kvalitní, husté a hebké na dotek!

 

REMY JE OZNAČENÍ VLASŮ, KTERÉ JSOU SEŘAZENY TAK ABY VLASOVÁ KUTIKULA SMĚŘOVALA SMĚŘEM DOLŮ. V OPAČNÉM PŘÍPADĚ BY DOCHÁZELO K JEJICH ZACUCHÁVÁNÍ.

 

Délka těchto vlasů je 55cm

Hmotnost: 10g

 

 

Výběr odstínu:

V nabídce máme mnoho barevných odstínů, z nichž můžete vybírat. Pokud si s volbou ale nebudete 100% jisté, nezoufejte, zvolit si správný odstín v podstatě není složité.

Nikdo nemá všechny vlasy v jednom tónu, skládají se z více barevných podtónu, které spolu vytvoří Váš odstín.

Ve výsledku nemusíte být zklamaná, pokud si zvolíte nepatrně odlišný odstín, prodloužené vlasy se s těmi pravými smísí a vytvoří přirozeně vzhlížející melír.

Poskytujeme také možnost bezplatně nepoužitou sadu vyměnit za jiný odstín.

Jestliže si nevíte s odstínem rady můžete nám na e-mail: vlasykprodluzovani@centrum.cz zaslat fotku, kde jsou dobře vidět Vaše vlasy a my Vám doporučíme vhodný odstín přímo pro Vás.

Akce - poštovné zdarma Close