Zasíláme do České republiky, Slovenské republiky a po domluvě i do Polska, Německa a Rakouska.


Způsoby plateb a doprava zboží

Odesíláme Českou poštou a nebo kurýrní službou IN TIME, kteří Vám zboží doručí až domů nebo do firmy - kde si budete přát.
Pokud nebudete zastiženi, můžete si zboží vyzvednout na Vaší poště a nebo v případě kurýrní služby IN TIME Vás kurýr kontaktuje a domluví se s Vámi na novém termínu doručení.

 

Platbu za zboží, je možné provádět následujícími způsoby:

 

1. Dobírka - platba při převzetí

Česká pošta - Obchodní balík - poštovné je ZDARMA

Kurýrní služba - IN TIME - poštovné je ZDARMA

 

2. Platba předem - převodem u účtu

Česká pošta - Obchodní balík - poštovné je ZDARMA

Kurýrní služba - IN TIME - poštovné je ZDARMA


Po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol - číslo Vaší objednávky. Po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

číslo učtu: 2900028606/2010


3. Doprava na Slovensko

Doba dodání na Slovensko dle kurýrní služby IN TIME.

- platba dobírkou při převzetí (Přepravce: pošta - balík) (+129 Kč)

- platba převodem (Přepravce: pošta - balík) (+129 Kč)

 

Platba převodem- doprava na Slovensko: Po vyplnění a odeslání objednávky, uhraďte příslušnou částku na náš bankovní účet. Nezapomeňte uvést variabilní symbol - číslo Vaší objednávky. Po obdržení částky na náš účet Vám bude zboží zasláno.

číslo učtu: 2500028607/8330 (Fio banka)

 

 

Jak nakupovat- výběr zboží

V levé části menu si vyberte oddělení, které Vás zajímá. Po kliknutí na tuto rubriku se Vám zobrazí nabídka v oddělení (pokud je zboží členěno do podskupin, tak si můžete otevřít pododdělení s dalším zboží pro přesnější výběr).

Nyní můžete procházet nabídku a budete-li požadovat o některém z produktu více informací, stačí kliknout na název zboží, na obrázek. Zde si můžete produkt prohlédnout na ilustrační fotografii a přečíst si podrobnější informace.

 

Máte-li speciální dotaz či přání, tak nám jej napište pomocí kontaktního formuláře v horním menu poslední kolonka KONTAKT. Odpovíme Vám v co nejkratší době.

 

Přejeme příjemný nákup

www.vlasykprodluzovani.cz


DomůDomů

Akce - poštovné zdarma Close