Vlasy pro metodu keratin

se přidělávají pomocí tavících kleští a terčíků které usnadňují manipulaci s vlasy.Tato metoda zaručuje dokonalé splynutí Vašich vlasů s prodlouženými přidanými pramínky. Metoda je tepelná, kdy se keratinová hmota( už je na vlasech) roztopí pomocí tavících kleští a společně s prodlužovaným pramímkem se spojí s Vaším přírodním vlasem.

Video ukázka prodlužování vlasů - keratin


 

Ukázka jak sundat keratin ZDE

Vlasy pro metodu clip-in

si přiděláte snadno sama.Clip in patří mezi nejsnadnější metodu prodlužování vlasů. Clip in se připevňují pomocí malých sponeček( jsou už na vlasech)  ke kořínkům pravých vlasů, jenž sponečky překryjí. Připevňování clip-in zabere minimum času, většinou maximálně 5minut.

Video ukázka prodlužování vlasů - clip-in


Příčesek cop. culík Pony

jedná se o nejmodernější a nejšetrnější metodu prodlužování, zahuštění a oživení Vašich vlasů.  Tento  příčesek cop, culík  se rychle stal moderním doplňkem.  Nasazení culíku nezabere déle než 2 minuty a hravě to zvládnete sama.

Culík Pony se připevňuje snadno pomocí a speciálních pinet ( jsou již nachystány na copu a perfektně drží) a obtočením přípraveného pramene z copu. A dále si cop můžete jakkoliv upravovat.

Video ukázka copu Pony

Vlasy pro metodu micro ring/loop

se přidělávají pomocí kleští a navlékátka. Metoda je velmi jednoduchá a patří mezi nejsnadnější metody prodlužování vlasů. Jedná se o malé kroužky( jsou již na vlasech), které se speciálními kleštičkami přicvaknou. Spoje jsou na první dotyk nepatrné. Jedná se o metodu za studena, která nenarušuje Vaše vlastní vlasy.

Video ukázka prodlužování vlasů - micro ring/loop


 

Novinkou je prodlužování metodou PU Extension- TapeX

díky ketré ušetříte čas i peníze. Zapomeňte na metody spojování pomocí vosku, trubiček a nahřívání.

PU extension- TapeX je metoda při které uchycení není vidět! a není hmatatelné dotykem.

Metoda se provádí za studena, potřebujete vlasový pás, který se nastříhá cca po 4cm, lepidlo či pásku, odstraňovač. Nejčastěji se prodlužuje tzv. sendvičovou metodou = pásek - Vaše vlasy - pásek. Vlasy nepramínkují, nezkracují při posunutí, Vaše vlasy nejsou ohroženy teplem. Posunutí se provádí cca po 4-8 týdnech - spoj se pokape odstraňovačem a opatrně se sendvič rozlepí, zbytek lepidla či pásky vyčesáme, spoj očistíme a můžeme znovu aplikovat. Velmi efektnivní metoda, nenáročná a bezpečná.

Video ukázka prodlužování vlasů - Pu Extension- tapeX


 

 

Metoda weaving

tato metoda je stejná jako prodlužování metodou Pu Extension (viz výše) jen s tím rozdílem, že vlasy se přidělají pomocí lepidla.Né pásky.

 

Prodlužování vlasů je zkrátka trendy a být okouzlující již nemusí již výsadou pouze celebrit a modelek, protože vypadat jako hvězda je díky prodlužování vlasů snazší pro kteroukoliv z nás.


DomůDomů

Akce - poštovné zdarma Close